MAÇO TOBACCO

MAÇO TOBACCO

Maço Tobacco geniş ürün yelpazesinde bulunan Maço Nargile çesitleri, nargile aksesuarları ,nargile şişeleri ,nargile serleri ,nargile sipsileri ,nargile temizlik ürünleri ,nargile bantları ,nargile ağızlıkları ,nargile tabla ve maşaları ,nargile cilaları ,nargile folyoları ,nargile kömürleri ,nargile lüleleri ,Maço sigara tababaları ,Maço ve Abdo filtre sigara makineleri ve serinletici özelliğiyle yaza damgasını vuran, Nargilede soğuk duman etkisi yaratan Maço Buzz ürünüyle müşterilerinin ihtiyaçlarına hitap etmektedir.

 

AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ’nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

 

Geçmişten gelen Güveni Geleceğe taşıyan AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ. Yönetimi yaptığı ticarette süreklilik ve dürüstlüğü ön planda tutmaktadır. Buda KALİTE , GÜVEN ve UYGUN FİYAT arayan müşterilerimize kendilerini rahat hissedebilecekleri huzurlu ve konforlu alış veriş imkanını Maço Tobacco ürünleriylede sunmaktadır.