KURUMSAL

KURUMSAL

MAHMUT AKINCI, 1970’ li yıllarda çay satıcılığı yaparak, ticaret hayatına başladı. 30 yıllık ticaret hayatında dürüstlüğünden ödün vermeden ve çocuklarını da bu düsturla çalışkan bireyler olarak ticaret hayatına hazırlayan MAHMUT AKINCI , kurumsallaşmanın önemini kavramış ve 01.01.2002 yılında AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ. ni kurmuştur. Kurumsallaşmanın verdiği düzen ve ivme ile sektörde tanınan ve güvenilen bir şirket olan AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ. ABDO VE MAÇO markalarını kuruluşundan itibaren dağıtıcılığını yapmaktadır.

 

2005 yılında tabaka ve tabaka ürünlerini stoklarında bulundurmaya başlayan şirket ithal ettiği kaliteli ürünlerle sektörde söz sahibi olmuştur.
2010 yılında Baharat sektörüne giren şirketimiz kısa sürede Baharat sektöründe de adından söz ettirmeye başlamıştır. Kaliteli baharatları yüksek miktarlarda ve uygun fiyatlarla temin edebilen AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ. uygun fiyatlı kaliteli baharat arayanların ilk adresi olmuştur.

 

Bir taraftan pazarlama faaliyetlerine hız veren AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ. yeni anlaşmalar yaparak  dağıtıcılığa başlamıştır.

 

Türkiye’nin ithal ettiği ürün gruplarında farklı firmaların ÇİN den gelen ucuz ürünlere yönelmesi kaliteyi oldukça düşürdüğünden AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ. yönetimi 2011 yılında üretim planlaması yapmış ve Bu süreçte markalaşmanın gerekliliğine inanarak ABDO markasını tescil ettirmiştir. Markalaşmanın ardından üretim planlaması hızlandırılmış ve bir yıl gibi çok kısa süre içerisinde fabrika kurularak üretime başlanmıştır.
Üretime başlamanın verdiği güçle markalarını artıran AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ. yaptığı çalışmaların ardından MAÇO markasıyla ürünlerini piyasaya çıkardı.

 

Geçmişten gelen Güveni Geleceğe taşıyan AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ.
Yönetimi yaptığı ticarette süreklilik ve dürüstlüğü ön planda tutmaktadır. Buda KALİTE , GÜVEN ve UYGUN FİYAT arayan müşterilerimize kendilerini rahat hissedebilecekleri huzurlu ve konforlu alış veriş imkanı sunmaktadır.

 

Sizleride AKIN AKINCI GIDA SAN.TİC. LTD.ŞTİ. nin müşteri portföyünde görmekten gurur duyarız.